Turnyrinė lentelė

PIRMOJO ETAPO ESTAFETĖS:

30.1. Estafetė – teniso kamuoliukų pernešimas;

31.4. Estafetė – šuoliukai su šokdyne;

31.5. Estafetė – pralįsk pro lanką;

31.6. Estafetė – greičio estafetė;

31.11. Estafetė – Kamuolio ridenimas (varymasis kojomis) aplink kliūtis.

Komandos pavadinimasMiestas Komandos narių skaičiusPogrupis I etape 

Vieta etape

Pogrupis II etape Finalas
Biržų l/d „Drugelis“ Biržai 20 I pogrupis 1 V pogrupis  
Biržų l/d „Rugelio“ BEDANČIAI Biržai 20  I pogrupis 3  
Biržų l/d „Ąžuoliukas“ Biržai 20  I pogrupis 2  –  
Šilutės l/d „Raudonkepuraitė“ Šilutė 12 II pogrupis  3  –  
Šilutės l/d „Pušelė“ Šilutė 12 II pogrupis  1 I pogrupis  
Klaipėdos l/d „Eglutės“ ŠIMTAKOJUKAS Klaipėda 10 II pogrupis 2  
Panevėžio l/d „Rūta“ Panevėžys 14 III pogrupis 2  –  
Panevėžio l/d „Vyturėlis“ Panevėžys 16 III pogrupis 1 II, III, IV pogrupiai*  
Panevėžio l/d „Riešutėlio“ RIEŠUTĖLIAI Panevėžys 10 III pogrupis 3  
Kėdainių l/d „Pasaka“ Kėdainiai 12 IV pogrupis 1 II, III, IV pogrupiai*  
Kėdainių l/d „Žilvitis“ Kėdainiai 12 IV pogrupis 2  
Kėdainių l/d „Aviliukas“ Kėdainiai 12 IV pogrupis 3  
Ukmergės l/d „Nykštukas“ Ukmergė 14 V pogrupis 1 II, III, IV pogrupiai*  
Ukmergės l/d „Eglutė“ Ukmergė 12 V pogrupis 2  
Ukmergės l/d „Buratinas“ Ukmergė 10 V pogrupis 3  
Pasvalio l/d „Eglutės“ SPYGLIUKAI Pasvalys 12 VI pogrupis 2  
Kupiškio l/d „Obelėlė“ Kupiškis 14 VI pogrupis 3  
Rokiškio l/d „Varpelis“ Rokiškis 15  VI pogrupis 1 V pogrupis Pateko
Mažeikių l/d „Buratinas“ Mažeikiai 12 VII pogrupis 1 IX pogrupis Pateko
N. Akmenės l/d „Žvaigždutė“ Naujoji Akmenė 12 VII pogrupis 3  
Plungės l/d „Nykštuko“ DRUGELIAI Plungė 17 VII pogrupis 2  
Kauno l/d „Girstutis“ Kaunas 10 VIII pogrupis 2  
Kauno l/d „Eglutė“ Kaunas 10 VIII pogrupis 3  
Kauno l/d „Kūlverstukas“ Kaunas 12 VIII pogrupis 1 II, III, IV pogrupiai*  
Kauno l/d „Giliukas“ Kaunas 12 IX pogrupis 3  
Kauno l/d „Židinėlis“ Kaunas 12 IX pogrupis 2  
Kauno l/d „Vilnelė“ Kaunas 12 IX pogrupis 1 II, III, IV pogrupiai*  
Kauno l/d „Vėrinėlis“ Kaunas 12 X pogrupis 1 II, III, IV pogrupiai*  
Kauno l/d „Spindulėlis“ Kaunas 12 X pogrupis 3  
Jonavos l/d „Saulutė“ Jonava 14 X pogrupis 2  
Kauno Panemunės l/d Kaunas 10 XI pogrupis 2  
Kauno l/d „Rokutis“ Kaunas 12 XI pogrupis 1 II, III, IV pogrupiai*  
Kauno l/d „Darželis“ Kaunas 12 XI pogrupis 3  
Kauno l/d „Želmenėlis“ Kaunas 12 XII pogrupis 1 II, III, IV pogrupiai  
Kauno l/d „Pasaka“ Kaunas 14 XII pogrupis 2  
Kauno l/d „Vaivorykštė“ Kaunas 12 XII pogrupis 3  
Rūdiškių l/d „Pasaka“ Rūdiškės 12 XIII pogrupis 2  
Varėnos l/d „Pasaka“ Varėna 18 XIII pogrupis 1 VI pogrupis Pateko
Vilniaus „Salininkų“ l/d Vilnius 12 XIII pogrupis 3  
Radviliškio l/d „Eglutė“ Radviliškis 12 XIV pogrupis 1 II, III, IV pogrupiai*  
Kelmės l/d „Kūlverstukas“ Kelmė 10 XIV pogrupis 2  
Tytuvėnų l/d komanda SPINDULIUKAI Tytuvėnai 10 XIV pogrupis 3  
Telšių l/d „Eglutė“ Telšiai 10 XV pogrupis 2  
Telšių l/d „Berželio“ VIŠČIUKAI Telšiai 10 XV pogrupis 1 IX pogrupis  
Kuršėnų l/d „Nykštuko“ NYKŠTUKIEČIAI Kuršėnai 20 XV pogrupis 3  
Anykščių l/d „Žiogelis“ Anykščiai 20 XVI pogrupis 2  
Utenos l/d „Želmenėlis“ Utena   XVI pogrupis 1 V pogrupis  
Ukmergės l/d „Šilelis“ Ukmergė 10 XVI pogrupis 3  
Klaipėdos l/d „Žilvitis“ Klaipėda 12 XVII pogrupis 1 I pogrupis  
Klaipėdos l/d „Žiogelis“ Klaipėda 12 XVII pogrupis 2  
Klaipėdos l/d „Boružėlė“ Klaipėda 16 XVII pogrupis 3  
Kalvarijos l/d „Žilvičio“ BORUŽIUKAI Kalvarija 12 XVIII pogrupis 2  
Druskininkų l/d „Žibutė“ Druskininkai 20 XVIII pogrupis 1 VI pogrupis  
Tauragės l/d „Kodėlčius“ Tauragė 12 XIX pogrupis 1 I pogrupis  
Jurbarko l/d „Nykštukas“ Jurbarkas 12 XIX pogrupis 2  
Šilalės l/d „Žiogelis“ Šilalė 12 XIX pogrupis 3  
Vilniaus l/d „Gėlynas“ Vilnius 20 XX pogrupis 2  
Vilniuas l/d „Daigelis“ Vilnius 10 XX pogrupis 3  
Vilniuas l/d „Aušrelė“ Vilnius 12 XX pogrupis 1 VI pogrupis  
Vilniaus l/d „Pušaitės“ PUŠAITUKAI Vilnius 10 XXI pogrupis 1 VII pogrupis  
Vilniaus l/d „Ramunėlė“ Vilnius 12 XXI pogrupis 3  
Lietuvos sutrikusios klausos vaikų ikimokyklinio ugdymo centras Vilnius 11 XXI pogrupis 2  
Vilniaus l/d „Sakalėlis“ Vilnius 15 XXII pogrupis 2  
Vilniaus Baltupių l/d Vilnius 8 XXII pogrupis 3  
Vilniaus l/d „Gandriukas“ Vilnius 12 XXII pogrupis 1 VIII pogrupis Pateko
Vilniaus specialusis l/d „Čiauškutis“ Vilnius 10 XXIII pogrupis 3  
Vilniaus l/d „Strazdelis“ Vilnius 14 XXIII pogrupis 2  
Vilniaus l/d „Delfinuko“ MAŽIEJI DELFINUKAI Vilnius 10 XXIII pogrupis 1 VIII pogrupis  
Vilniaus l/d „Žilvinėlio“ ŽILVINUKAS Vilnius 10 XXIV pogrupis 3  
Vilniaus l/d „Bitutė“ Vilnius 12 XXIV pogrupis 1 VIII pogrupis  
Vilniaus l/d „Pelėdos“ PELĖDŽIUKAI Vilnius 15 XXIV pogrupis 2  
Vilniaus l/d „Pakalnutė“ Vilnius 12 XXV pogrupis 2  
Vilniaus l/d „Žilvitis“ Vilnius 10 XXV pogrupis 1 VII pogrupis  
Vilniaus l/d „Saulėtekio“ SMALSUOLIAI Vilnius 10 XXVI 1  
Vilniaus Karalienės Mortos mokyklos komanda Vilnius 12 XXVI VII pogrupis  

* Pogrupiai bus skirstomi burtų keliu varžybų dieną

Visos teisės saugomos (c) www.cempionai.lt 2014
Designed by olwebdesign.com